ششمین اتوکلاو صنعتی ساخت شرکت مهندسی تحقیقاتی یادآوران رافع اصفهان

ششمین اتوکلاو صنعتی ساخت شرکت مهندسی تحقیقاتی یادآوران رافع اصفهان

ششمین اتوکلاو صنعتی ساخت شرکت مهندسی تحقیقاتی یادآوران رافع اصفهان

ششمین اتوکلاو صنعتی ساخت شرکت مهندسی تحقیقاتی یادآوران رافع اصفهان با خصوصیات و قابلیتهای جدید و به روز به مدد الهی تکمیل گردید. این اتوکلاو مرتبط با صنعت کامپوزیت می‌باشد. به منظور پخت کامپوزیتهای با قابلیت بالا، دما و فشار تقریبا به اندازه 200 درجه سانتیگراد و فشار 20 بار نیاز است. کامپوزیتهای با قابلیت بالا معمولا در کالاهای ورزشی، اتومبیل، هواپیما و … به کار گرفته می‌شوند.

 با طراحی و ساخت این اتوکلاوها از خروج 100،000 دلار  به ازای هر دستگاه جلوگیری می‌شود. این مهم در شرایط تحریمی حال حاضر کشور گامی هر چند کوچک در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است. از طرف دیگر ساخت این‌گونه تجهیزات در داخل کشور می‌تواند نیاز مشتری را به طور دقیقی برآورده کند، برای نصب و راه اندازی و نیز تعمیرات بعدی هم با توجه به حضور کارشناسان و تکنسین های شرکت رافع اصفهان  شرایط آسانی برای کاربری دستگاه در طول مدت استفاده از آن فراهم آورد.

 

ویژگی‌ها

 یکی از نکته‌های حائز اهمیت در فرآیند پخت کامپوزیت هم دمایی در تمام نقاط محفظه اتوکلاو است. اتوکلاوهای صنعتی ساخت شرکت رافع اصفهان با دقت 0.1 درجه این وضعیت را فراهم می‌کنند. در مدل های قبلی اتوکلاوهای صنعتی ساخت شرکت رافع از مکانیزم رینگ چرخان در قسمت آسان بازشو استفاده شده بود که بنا به درخواست مشتری نمونه اخیر دارای مکانیزم درب چرخان آسان بازشو می‌باشد. مورد بعدی که در این نسخه جدید از اتوکلاوهای صنعتی شرکت رافع نسبت به مدلهای قبلی تغییر کرده است مکانیزم کنترل plc آن است که با رمپ دمایی، خلاء و فشار 10 پله‌ای کنترل بسیار بهتری روی فرآیند بوجود می‌آورد. همچنین المنت‌های حرارتی به کار گرفته شده به صورتی انتخاب و نصب شده اند که حتی می‌توان این ادعا را داشت که مادام العمر نیاز به تعویض ندارند.

لازم است از مشتریان عزیزی قدردانی شود که با اعتماد بر دانش و تخصص جوانان ایرانی، این فرصت را دراختیار شرکت رافع اصفهان گذاشتند تا توانایی ‌های خود را به نظر همگان برساند.

کلیپ ششمین اتوکلاو صنعتی ساخت شرکت رافع اصفهان

درباره نویسنده

مهدی قائدرحمتی
واحد تحقیق و توسعه

4 دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.