تحویل راکتور تحت فشار شرکت نگین خوراک پارس

تحویل راکتور تحت فشار شرکت نگین خوراک پارس

معرفی شرکت نگین خوراک پارس

شرکت نگین خوراک پارس در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را در زمینه مواد اولیه صنایع غذایی آغاز نمود. پس از ۲ سال با تمرکز بیشتر، فعالیت تخصصی خود را بر روی طعم های چاشنی ها شروع کرد.  در مدت زمان کوتاهی به یکی از تامین کنندگان اصلی انواع طعم در فرآورده های گوشتی، لبنیات، صنعت اسنک، سس و غذاهای آماده تبدیل شده است.

در سال ۱۳۸۸ با گسترش دامنه فعالیت، تولید استابیلایزرهای مورد استفاده در صنعت گوشت را به سبد کالا اضافه کرد. هم اکنون نگین خوراک پارس، با در اختیار داشتن دانش فنی، تجربه کافی و تجهیز شرکت به تیم های مجزا در حیطه انواع طعم دهنده‌ها و استابیلایزرها به صورت تخصصی، یکی از پیشگامان در این عرصه می باشد. این شرکت مفتخر است که با تاسیس آزمایشگاه تخصصی تحقیق و توسعه در زمینه انواع طعم دهنده‌های پنیر مورد استفاده در اسنک ها و لبنیات، خدمت نوینی به تولید کنندگان محترم در صنعت غذا ارائه نماید. همچنین در این راستا این تیم توانایی طراحی انواع طعم بر حسب سلیقه و نیاز هر مشتری به صورت تخصصی و کاملا انحصاری را دارا می باشد.

 

معرفی پروژه

این راکتور تحت فشار همزندار با استاندارد ASME Vlll Div.1 طراحی گردیده است. با توجه به نیاز شرکت نگین خوراک به واکنش در شرایط اسیدی(HCL)، سطح داخلی راکتور تحت فشار با پیشرفته‌ترین پوششها کار شده است. پوششدهی به نحوی است که کار با HCL در دمای 120  درجه سانتیگراد و فشار 4 بار خللی در کاربری آن ایجاد نکند. گرمایش راکتور با بخار آب هست که این بخار در ژاکتهای تعبیه شده روی بدنه اصلی کار انتقال گرما را انجام می‌دهد. آب‌بندی همزن 300 دور بر دقیقه آن با مکانیکال سیل انجام شده است. سیستم کنترل این خط فرآیندی با PLC اجرا شده است که برنامه‌نویسی آن را واحد اتوماسیون و ابزار دقیق شرکت بر عهده داشته است.

متعلقات راکتور: لوله بالابرنده(Reflux)، کندانسور، سپراتور، مخزن وکیوم رزرو، پمپ وکیوم، پمپ سیرکولاسیون و …

 

 

درباره نویسنده

RafeaAdmin

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.