درباره ما

شرکت رافع اصفهان، تولید کننده مخازن تحت فشار، Reactor ،Fermenter ،Autoclave، Pilot Plant ،Magnetic Coupling از سال 1383 در قالب شرکت دانش بنیان فعالیت خود را آغاز کرد و زیر نظر شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با افتخار در حال ادامه فعالیت است. این شرکت همواره برای طراحی و ساخت پروژه های به روز و جدید پیشگام بوده و با همت شبانه روزی تیم فنی و تحقیقاتی ، همیشه محقق شعار ” ما میتوانیم” بوده است.

شرکت رافع اصفهان با در نظر گرفتن اهم پروژه های تحقیقاتی مراکز علمی و پژوهشی، که در حقیقت چراغ امید برای پیشرفت در صنایع شیمیایی، پتروشیمی و معدنی اند و همچنین ضرورت استفاده از تولیدات این شرکت در اینگونه فعالیت ها سعی نموده که با بیشترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن، به نوبه خود، در این هدف سهیم باشد.

با توجه به اینکه هریک از فرآیندهای شیمیایی، پتروشیمی و معدنی، نیاز به شرایط محیط فرآیند خاص خود می باشد و اینکه بعضاً فراهم کردن نمونه خارجی دستگاه های خاص این فرآیندها بسیار هزینه بر و دشوار می باشد، شرکت “مهندسی تحقیقاتی یادآوران رافع اصفهان” همواره سعی بر رفع این نیازها و تسهیل فرآهم آوری این دسته از نیاز های صنایع دارد و تولیدات خود را بصورت سفارشی در اختیار صنایع و پژوهشگران پرتلاش قرار می دهد. همانطور که اشاره شد برای رفع نیاز های گوناگون ، شرکت “رافع اصفهان” برآن است که تنوع محصولات خود را هرچه بیشتر افزایش دهد و همچنان در حال توسعه مجموعه با هدف تولید محصولات کاملا ایرانی برای آزمایشگاه ها و صنایع بزرگ و کوچک می باشد.

شرکت مهندسی تحقیقاتی رافع اصفهان از بدو تشکیل خود به عنوان یک شرکت دانش بنیان تاسیس گردید و در راستای اهداف دانشی و با بهره گیری از دانش رو و متخصصان با انگیزه طی مسیر نمود.
این شرکت در حال حاضر نیز دارای فعالیت های تحقیق و توسعه ارزشمندی است که همیشه موجب موفقیت گردیده است.

باشد که ایزد منان ملت توانمند این مرز و بوم را همواره سربلند و پر غرور حفظ فرماید.

 

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.