نمایشگاه بین المللی ایران هلث 2019

QR Code

تاریخ

09 ژوئن 2019 - 12 ژوئن 2019

ساعت

10:00 am - 5:00 pm

نمایشگاه بین المللی ایران هلث 2019

نمایشگاه بین المللی ایران هلث 2019

نمایشگاه بین المللی ایران هلث بعنوان دومین رویداد بزرگ در حوزه تحهیزات پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی ، دارویی و خدمات سلامت در منطقه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی بر پا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاورد ها و محصولات خود را در معرض بیش از 25000 نفربازدیدکنندگان تخصصی ودست اندرکاران این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت ، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نماید .(شرکت آوای موفق ایرانیان)

گزارش حضور

شرکت مهندسی تحقیقاتی رافع اصفهان با توجه به تجربه خود در راه اندازی خطوط تولید دارو و طراحی و ساخت فرمانتورهای دارویی بر خود لازم دید که با شرکت در این رویداد بزرگ صنعت سلامت توانایی های خود را در معرض دید عموم بازدیدکنندگان و متخصصان حاضر در نمایشگاه بین المللی ایران هلث قرار دهد و بتواند کمکی هر چند کوچک در زمینه ارتقای صنعت سلامت بردارد. در این نمایشگاه دو تجهیز از تولیدات شرکت رافع به نمایش گذاشته شد. اولی تابلو برق کنترل فرآیندهای صنعتی که گوشه ای از توانایی شرکت رافع در موضوع برق صنعتی است. دوم راکتور آزمایشگاهی تحت فشار با فشار کاری 100 بار ، دمای کاربری 300 درجه سانتیگراد و حجم 1 لیتر ساخته شده است.

در مدت برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران هلث غرفه شرکت رافع اصفهان پذیرای فرهیختگان و صنعتگران از گوشه و کنار کشور عزیزمان بود که کارکنان شرکت رافع حداکثر تلاششان را برای مرتفع ساختن نیازهای علمی و فنی این عزیزان به کار بردند. حضور در این نمایشگاه برای شرکت رافع آشنایی بیشتر با شرکتهای فعال در حوزه سلامت را نیز به ارمغان آورد.

از جمله اشخاص و شرکتهای محترم بازدیدکننده از غرفه شرکت رافع:

  • صنایع پشتیبانی سلامت تبریز
  • شرکت عصر نانو
  • داروسازی دی
  • آقای دکتر ثقفی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
  • شرکت کیمیا فام
  • شرکت بهپو فناوری نوین
  • شرکت مواد دارویی تهران شیمی
  • و …

تصاویر:

Hourly Schedule

New Day

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.