نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین تهران 2019

QR Code

تاریخ

10 دسامبر 2019 - 13 دسامبر 2019

ساعت

9:00 am - 6:00 pm

نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین تهران 2019

درباره نمایشگاه

امروزه به طور قطع مهمترین رویداد علمی‌-بازرگانی سالیانه با موضوع صنایع پوشش در کشور عزیزمان ،نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین تهران 2019 بوده و امید است با استمرار تلاش شرکت کنندگان ، بازدید کنندگان و برگزارکنندگان که سه رکن اساسی‌ هر نمایشگاه را تشکیل می‌‌دهند شاهد رشد همه ساله آن بوده تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن به جایگاهی دست یابیم که نمایشگاه مذکور تبدیل به یکی از مهمترین رویدادهای سالیانه در عرصه جهانی‌ گردد، تا از این رهگذر و با همکاری و همداستانی تمام بخشهای اقتصادی شاهد توسعه یافتگی در سطح برترین اقتصادهای جهانی‌ آنچنان که در‌شأن نظام جمهوری اسلامی ایران است، باشیم.(شرکت بانیان امید)

گزارش حضور شرکت رافع اصفهان در نمایشگاه

شرکت مهندسی تحقیقاتی یادآوران رافع اصفهان که طراح و سازنده تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی است با اتکا به تجربه خود در راه‌اندازی خطوط تولید رنگ و رزین بر خود لازم دید که در نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین تهران 2019 شرکت نماید تا به عنوان یک تامین کننده تجهیزات تولید رنگ و رزین خود را بیش از پیش در بازار و صنعت داخل کشور مطرح گرداند. این نمایشگاه از آن جهت برای شرکت رافع مهم است که بیشتر سرمایه‌گذازان و متخصصان صنعت رنگ و رزین افراد علمی با تحصیلات بالا هستند و در پروژه‌های در دسترس خود نیاز واقعی خود را شناخته و در نمایشگاه برای پیدا کردن تجهیزات مورد نیاز خود حضور می‌یابند.

شرکت رافع اصفهان در این نمایشگاه با دو دستگاه فرمانتور و یک پک کامل راکتور تحت فشار آزمایشگاهی(شامل سیرکولاتور، کوپلینگ مغناطیسی، مخزن تحت فشار، تابلو برق PLC به همراه سیستم ابزار دقیق و پایه نگهدارنده) حضور یافت. با توجه به نیاز شرکتها و متخصصان حوزه رنگ و رزین به راکتورها، غرفه شرکت رافع پذیرای تعداد زیادی از بازدیدکنندگان بود که الحمدلله به قراردادهایی منتج گردید.

تعدادی از کارشناسانی که به غرفه شرکت مهندسی تحقیقاتی یادآوران رافع اصفهان تشریف آوردند:

  • شرکت پالایش روی
  • ناد پلیمر
  • صنایع پایدار نوتریکا
  • راد شیمی
  • کولانسل
  • فلات سنگ
  • اکسین شیمی توس
  • و …

 

 

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.