طراحی انواع کوپلینگ مغناطیسی

کوپلینگ های مغناطیسی:

کوپلینگ مغناطیسی، گشتاور را از شفت انتقال می دهد با این تفاوت که بجای اتصال مکانیکی از نیروی مغناطیسی استفاده می کند. کوپلینگ های مغناطیسی غالبا در پمپ های مایعات و سیستم های پروانه ای استفاده می شود. این نوع کوپلینگ جهت انتقال دور و گشتاور در همزنهای مخازن تحت فشار، پمپ های جابه جایی اسید و مواد خورنده، پمپهای فشار بالا و همچنین برای جلوگیری از نشت سیال از راه کوپلینگ استفاده می شود.

کوپلینگ های مغناطیسی شرکت رافع اصفهان، بطور کلی در دو سری Nd-x و Sm-x عرضه میگردند.

 

Magnetic Coupling Nd-x series :

این کوپلینگ ها توان تحمل شرایط دمایی تا 150°c را دارند. درایور این کوپلینگ ها مقاوم در برابر مواد خورنده    می باشد. این سری از کوپلینگ ها ارزان تر از Sm-x series  می باشند.

 

Magnetic Coupling Sm-x series :

از ویژگی های بارز این سری از کوپلینگ ها،علاوه بر مقاومت آنها در برابر مواد خورنده به تحمل آنها در شرایط دمایی تا 350°c می توان اشاره کرد.

این کوپلینگ ها میتوانند توسط الکترو موتور و یا سروو موتور درایو شوند. انتخاب نوع driver به شرایط کاری و نیاز مشتری بستگی دارد.

 

کوپلینگ مغناطیسی مجهز به servo motor Deriver

کوپلینگ مغناطیسی مجهز به درایورElectromotor

جنس اجزاء و اندازه کوپلینگ به شرایط کاربری و قدرت الکتوموتور بستگی دارد.

شرکت رافع اصفهان ، تنها تولید کننده کوپلینگ های مغناطیسی در فاز صنعتی می باشد و مفتخر است که کوپلینگ های مغناطیسی را بصورت کاملا کاستومایز و منطبق بر نیاز مشتری تولید کند.

 

کوپلینگ مغناطیسی iNd-NS16-W.C15 از دست آورد های بزرگ این شرکت است که ما را مفتخر به تنها تولید کننده کوپلینگهای مغناطیسی صنعتی در کشور نمود.

از مشخصات منحصر به فرد این کوپلینگ استفاده از آهنربا با قدرت 3Tesla است که توسط یک الکتروموتور 4KW راه اندازی می شود. این کوپلینگ به یک سیستم خنک کننده برای پایین نگه داشتن دمای کوپلینگ با شرایط کاری با دمای بالا مجهز است ،

 

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.